“Zcash ve Monero ile Daha Fazla Kazanmak”

Kripto para piyasasında yer alan zcash ve monero gizlilik odaklı olarak yer almaktalar ve her ikisinde de bugün önemli artışlar olduğu görüldü. Günün sonuna yaklaştığımızda zcash dolar karşısında değer kazanmaya devam etmekteydi. Dolar karşısında %7,69 değer kazanan zcash 61,93 dolardan işlem görmekte. Son 4 saatlik ZEC/USD grafiği incelendiğinde göreceli güç endeksinin %70 seviyesinin üzerinde olduğu ve kripto parada şu an aşırı alım seviyesine geldiği görülmekte.

Monero’da şu anda coinmarketcap verilerine göre 57,7 dolardan işlem görmekte. Yatırımcılarına %7 oranında kazanç getiren moneroda son 24 saat işlem hacmi olarak da 116,7 milyon dolar olarak belirtilmektedir. Bu yükselişe rağmen moneronun en yüksek değeri olan 460 dolardan %87,4 düşük olarak görülmektedir.

Zach ve moneronun çok sayıda aktif madencisi bulunmakta ve bu durumda gizlilik odaklı olan kripto paralar için önemli bir başarı yakalanması için neden olarak görülmekte. Gizlilik odaklı olan bu kripto paraların başarısında artış olması bekleniyor.