Keiser’den Piyasa Analizi

Kripto para sektörünün öncü isimlerinden olan Max Keiser CNBC’ye verdiği röportajda ilginç demeçlere yer verdi. Keiser ayrıca gelecek dönemlerde Bitcoin’in fiyatının da yükseleceğini altını çizdi. Özellikle Segregated ve Network gibi teknolojilerin Bitcoin’in gelişmesinde büyük rol oynadığını da belirtti. Keiser duraklama dönemine giren Bitcoin’in kısa süre sonra yeniden yükselişe geçeceğinden emin.

Keiser’e göre kurum ve kişiler Bitcoin’e artık daha çok güveniyor. Bu da Bitcoin’in kısa sürede kaybettiği değere kavuşmasını sağlıyor. Ancak Keiser ne yazık ki diğer kripto paralara ilişkin aynı açıklamalara yer vermiyor. Çünkü alternatif kripto para yatırımlarının kısa süre sonra sonlanacağı ve tüm yatırımın Bitcoin’e akacağını vurguluyor. Ayrıca Bitcoin piyasa hakimiyeti üzerinde de duran ünlü yatırımcı altcoin furyasının da son bulmak üzere olduğunu sözlerine ekledi.

Keiser son olarak Bitcoin’in piyasa hakimiyetinden de söz etti. Ünlü isim yüzde 60’lardaki piyasa hakimiyetinin yüzde 80, hatta yüzde 90’lara çıkacağından emin. Ancak durum böyle olduğunda altcoin fiyatları nasıl hareket eder bilinmiyor.