Kripto Yatırım Fonu Pantera Capital 2019’da 67.500 Bitcoin Tahmini

Kripto-para birimi ve blockchain sektörüne odaklanan ilk yatırım şirketlerinden biri olan Pantera Capital, fonun 5 yıllık yıldönümünü kutlayan yakın tarihli bir duyuruda,% 10’un üzerinde geri dönüş gerçekleştiğini açıkladı.

Pantera Capital’ın beş yıllık yıldönümü kutlaması, 27 Temmuz’da Orta Doğu’da duyuruldu. Şirketin, kripto para piyasasına yönelik tahminleri geriye dönük olarak incelendi ve 2013 yılında Pantera Capital CEO’su Dan Morehead tarafından yapılan doğru tahminlere dikkat çekildi:

“Dün bir yatırımcıyla bitcoin konuşuyordum ve biraz da küçümsüyor” Aynı altın satın almak gibi “. Hayır, 1000 B’de altın almak gibi. Finansal servetin% 99’u henüz bitcoine hitap ediyor. Yaptıklarında, bitcoin ya sıfır ya da 5.000 $ / BTC değerinde olacak. ” açıklamalarında bulundu.

Erken Microsoft’a Benzer Bitcoin

2013 yılında kurulan Pantera Capital, kurulduğu günden bu yana Bitcoin’de yükselişini sürdürdü. Ortak yatırım memurları Dan Morehead ve Joey Krug, Orta bildirimde vurgulanan 2013 açıklamasında Microsoft hisselerinin erken dönemlerine kadar Bitcoin’i karşılaştırdı:

“Benim düşünceme göre, Microsoft’u günde 0,20 dolar karşılığında geri almaya karar vermek gibi bir şey. Bunu 0.10 dolardan yapmak zordu. Zaman doluluğunda… açıkça büyük bir ticaret. Sanırım bitcoin şu andaki gibi” açıklamalarında bulundu.

Pantera Capital fonu, kripto alanında en başarılı girişimlerden bazılarına sahiptir ve 0x, Abra, Augur, OmiseGO ve Ripple gibi projelere yatırım yapmaktadır.

Pantera: ‘Bitcoin 2019’a kadar 67.500 $’ a Vurabilir

Pantera Capital’in yıldönümü duyurusu ve ömür boyu iade raporu, kripto-para birimi yatırımının geçmiş faydalarına dair çarpıcı bir örnek sunacak, ancak şirketin belirlediği piyasa tahminleri, Bitcoin’in geleceğine ilişkin yüksek bir duruş sergiliyor.

Kripto-para birimi yatırım şirketi 2018 yılı sonuna kadar 21.000 $ ‘lık bir bitcoin fiyatını ve 2019’un sonunda 67.500 $’ a çarpıcı bir dalgalanma öngörüyor. Pantera Capital’in yükselen fiyat tahminleri önceki yılki değerlendirmelerle aynı doğrultuda CEO’su Dan Morehead’i oluşturuyor. Bitcoin fiyatındaki hızlı artışı katalize eder.

Pantera Capital’in ileriye dönük yatırım portföyü, özellikle şu anda Coinbase tarafından listelenmekte olan Basic Attention Token ile entegre bir blockchain tabanlı tarayıcı projesi olan Brave dahil olmak üzere, kripto-parabirimi benimsemesinde hızlı bir yükselişten yararlanmak üzere ayarlanmıştır.