MIT: Binance’nin Oynadığı Büyük Kumarı Kaybedeceği Görüşünde

Massachusetts Teknoloji Esntitisü kripto para borsası olarak kabul edilen Binance’nin yaptığı işlemlerin ve uygulamaların büyük tehlikeler içerdiği konusunda bir açıklamayı resmi yayın organı olarak kabul edilen Technolgy Rewiev dergisinde yaptı. Dergide yer alan açıklamaya göre Boğa piyasasının sona ermiş olmasına rağmen buna aldırmayarak hala aynı politikayı izleyen Binance yanlış kararlar almaya devam ediyor ve yatırımcıları için büyük hayal kırıklığı yaşatmak üzere.

Binance 2017 yılında kurulduktan hemen sonra dünyanın en büyük kripto para piyasası olmayı başardı. Binancenin bu başarısının ardından sadece bitcoin değil pek çok kripto parayı listesine almasından kaynaklanmıştır. Binance şu an ilgisini Asya piyasasına yöneltmiş bir durumda ve bu oldukça tehlikeli bir davranış

Birkaç merkezini taşımak durumunda kalan Binance hakkında şüpheler olsa da kullanıcıları bundan etkilenmemekte ve işlem hacmini büyütmeye devam etmektedir. Hızla gelişen bir sektörde lider şirket olmayı başaran Binance sektöre yön vermeye devam etmektedir. Kanunlar tarafından yasadışı kabul ediliyor olmasına rağmen Binancenin rahat olmasının nedenleri ise şirketin kapatılmasının mümkün olmadığı gibi ayrıca bu kişilerin yakalanıp tutuklanmasının da mümkün olmayışıdır.