Kripto Para Uzmanı Raoul Pal Solana için Büyük Bir Fiyat Tahmini Yapıyor!

Real Vision’ın CEO’su Raoul Pal, Solana’da (SOL) çok iyimser. Pal’a göre SOL, Ethereum’un 2018’deki düşük seviyesinden 47 kat hareketini yansıtırsa mevcut seviyelerden 20 kat yükselebilir. Ayrıca, Bitcoin fiyatının 2023’teki arz sıkışıklığının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesinden üç katına çıkabileceğini söylüyor.

Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, Solana’nın (SOL) büyük bir fiyat hareketine başlayabileceğini öne sürüyor. Piyasa değerine göre dünyanın en büyük 10. kripto para birimi için “rüya senaryosu” gerçekleşirse, SOL hem Bitcoin’i (BTC) hem de Ethereum’u (ETH) geride bırakabilir.

Pal, çeşitli konularda görüşlerini paylaştığı yakın tarihli bir röportajda Solana için büyük ölçüde yükseliş beklentisini paylaştı. Bunlar arasında AI ve bunun işler üzerindeki etkisi, BlackRock’un ETF dosyalaması ve CEO Larry Fink’in BTC hakkındaki yorumları yer alıyor.

Solana fiyat tahminini kısaca sunmadan önce Ethereum/Bitcoin saygısız tartışması, merkez bankası dijital para birimleri (CBCD’ler), küresel ekonomi ve hükümet para basımı hakkındaki düşüncelerini de yayınladı. Makro guru, Bitcoin ve Ethereum için de tahminler paylaştı. Pal, bir sonraki boğa döngüsünde BTC, ETH ve SOL’un fiyat performansı hakkında ne düşündüğü konusunda Ethereum’un “rakibi” için oldukça yüksek bir yükseliş tahminini paylaştı.

Şu anda Solana, son 24 saatte yaklaşık %1,4 düşüşle 21 dolar civarında işlem görüyor.

Bununla birlikte, kripto para birimi son yedi günde %10’dan fazla ve son 30 günde %43’ten fazla yeşilde. Pal, bir yıl önceki değerinden de %43 düşmüş olsa da, fiyatların Aralık 2022’de yaklaşık 9$’a düşmesiyle dibi görmüş olabileceğini kaydetti.

Solana (SOL) Ripple'ın XRP'sini Tahtından Etti: Şimdi Ne Olacak?