Poloniex 100 Milyon Dolarlık Hack Sonrası Para Çekme İşlemlerine Hazırlanıyor!

Poloniex, 10 Kasım’da yaşanan 100 milyon dolarlık saldırının ardından para çekme ve yatırma işlemlerine devam etmeye hazırlandığını duyurdu. Kripto borsası, 30 Kasım’da Tron’un kripto para birimi TRX için para yatırma işlemlerine başlayacağını açıkladı.

Borsa, 30 Kasım saat 02:00 UTC’de para yatırma ve çekme hizmetlerine kademeli olarak başlayacağını duyurdu. Poloniex, kullanıcı fonlarının güvenliğini öncelikli tutarak hizmetlerin aşamalı olarak yeniden başlatılacağını vurguladı ve özellikle Tron’u restore etmeye odaklanacaklarını belirtti.

TRX için işlem fiyatı 0,1034 dolar olarak belirtilirken, öncelikle para yatırma ve çekme işlemlerinin ardından Bitcoin, Ethereum ve USDT gibi diğer kripto para birimlerinin satışa sunulacağı ifade edildi.

Poloniex, para çekme işlemlerinin yeniden başlatılmasının yanı sıra, gelecekte kullanıma sunulacak yeni listelemeler üzerinde çalıştıklarını ve kullanıcıların güncellenen para yatırma adreslerini kullanmalarını istedi. Borsa, güncellenen adreslerin kullanılmaması durumunda paranın aktarılmayacağını ve bu durumun olası rahatsızlıklara yol açabileceğini özür dileyerek belirtti.

Poloniex Resumes Operations After Suffering From a $114 Million Hack -  Bitcoinsensus