Ripple CEO’sundan Fortress Trust Satın Alma Kararı İptal Edildi!

Ripple CEO’su, şirketin Fortress Trust’ı satın almaktan vazgeçtiğini yatırımcılara açıkladı. Kripto para şirketi Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin Fortress Trust’ı doğrudan satın alma işlemine devam etmeme kararı aldığını duyurdu. Ripple birkaç hafta önce şirketi satın almak için bir niyet mektubu imzalamıştı, ancak o zamandan beri bu plan değiştirildi.

Bu değişikliğe rağmen, Ripple hala Fortress Trust’a yatırım yapmaya devam edecek. Garlinghouse, Fortress ekibini gerçek müşteri sorunlarını çözen ürünler oluşturma konusundaki yetenekleri ve kabiliyetleri için övdü. Sonuçta, başlangıçta planlanandan farklı olsa da Ripple, Fortress Trust’ı desteklemeye devam etmeyi ve gelecekte işbirliği yapmayı umuyor.

Fortress Trust, dijital varlıklar için güvenli ve uyumlu saklama, ticaret ve raporlama hizmetleri sunan bir platformdur. Şirketin hedge fonlar, aile ofisleri ve borsalar gibi 100’den fazla kurumsal müşterisi olduğu iddia edilmektedir. Fortress Trust, XRP’nin yanı sıra Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer kripto para birimlerini de destekler.

Ripple CEO'su Garlinghouse, Kısmi XRP Zaferinin Ardından SEC'e Yüklendi!  Zorbalık Suçlaması! › COINTURK