Bitcoin Fiyatı Ne Olacak?

Bitcoin bir süredir çıkışını korumakta ve 11 bin Doların üzerinde kalmayı başarmaktaydı. Ancak kripto para devi yeni bir düzeltme sürecine girdi. Özellikle de Amerikan Bağımsızlık Günü’nde bile çıkışını koruyan Bitcoin bazı yatırımcılara göre bu çıkışını koruyabilecek. Çünkü uzmanlar böylesine özel bir günde dahi Bitcoin yatırımına ara verilmediğinin altını çizdi.

Bitcoin geçtiğimiz gün 11 bin 800 dolar üzerinden işlem girmekteydi. Amerikan Bağımsızlık Günü’nde de skalasin korumuştu. Ancak bugün Bitcoin yaklaşık yüzde 6’lık bir düşüş yaşadı. 24 saat içinde yaşadığı bu düşüş ile birlikte Bitcoin şu anda 11 bin 100 dolar seviyesinde seyrediyor. Üstelik bu düşüş yalnızca Bitcoin’de değil piyasadaki diğer coinlerde de meydana geldi.

Ekonomistlere göre Bitcoin 10 bin dolar seviyesinden detek alıyor. Dolayısıyla Bitcoin bir süre daha bu skalada seyretmeye devam edecek. Ancak ani bir düşüş ile birlikte Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesinin altına düşmesi de an meselesi. Hatta bir önceki 9 bin 200 dolar seviyesini de görebilir.