Ekonomik Kriz Yaklaşırken, Kripto Paralar Değer Kazanabilir !

Coin dünyasından tanıdığımız Politikacı Rick Falkvinge, küresel bir ekonomik kriz olacağı ve bu kriz ile beraber Kripto para dünyasının daha çok hareketleneceği ve popüler olacağı yönünde bilgiler paylaştı. Politikacı ve girişimci olan Rick Falkvinge kripto paralar hakkında önemli açıklamalar paylaştı.

Falkvinge’e göre kürsel bir krizin gelmesi çok yakın ve bu krize hazır olan herhangi bir kimse yok. Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) yöneticilerinden olan David Lipton Aralık ayında yapmış olduğu açıklamada kara bulutların yakın olduğunu ve aynı zamanda krizin çok yakın olduğunu iletti.

Bu isimlere ek olarak Federal Rezerv’in eski yöneticileri arasında olan Janet Yellen da bu konu hakkında detayları paylaştı. Yellen’a göre Dünya genelindeki bankalar, otoriterliğini kaybetti ve bu durumda krizin habercisi.

Küresel Krizde Coin Patlaması

Tüm bunların haricinde ABD-Çin arasında devam eden gerginliği de söz konusu diyebiliriz. Bu iki ülke arasında meydana gelen sorunlar, iki ülkenin de ekonomisinde sorunları meydana getirdi. Bazı uzmanlar ilişkilerin yakın bir tarihte düzeleceğini söylüyor olsa da, herhangi bir kesin bilgi yok.

Coinlere Olan Talep Artacak

İsveç coin dünyasından tanıdık bir isim olan Rick Falkvinge ekonomik krizin bir hayli yakın olduğunu ve coinlerin de bu kriz ile beraber değişim yaşayacağını iletti. Falkvinge krizle beraber coinler ya çok yükselecek ya da çok büyük bir düşüş yaşayacağını iletti. Kriz ile beraber insanlar, coinlere daha çok ilgi gösterecek ve coinlerin popülerlik seviyesinin yükseleceğini aktardı.