Yatırımcı: Bitcoin Yeni Yükseklere Doğru İlerliyor

Bitcoin’in fiyatının 8 bin doları aşmasıyla birlikte, Crypossoss Kardeşler Bitcoin ETF’in reddedilmesiyle ilgili son zamanlardaki gerilemeye rağmen, kripto-döviz piyasasında duygular orta vadeli trendde iyileşti.

Spencer Bogart Açıklamalarda Bulundu

Son zamanlarda, Mastercard’ın banka hesaplarının ve kripto para birimlerinin bağlanması için bir patent temin ettiği bilinmektedir. Fundstrat analisti Tom Lee, bunu bir yükseliş işareti olarak yorumladı.

Girişim sermayesi şirketi Blockchain Capital’in ortağı Spencer Bogart, geçtiğimiz günlerde Mastercard haberlerini çevreleyen olumlu duyguları ortadan kaldırmak için CNBC Fast Money’e katıldı ve bu sayede Bitcoin’in daha yükseğe tırmanmaya devam etmesinin başka nedenleri olduğunu vurguladı. , Mastercard patentinden bahseden Bogart, haberlerde şöyle demişti:

IP ve patentlerin kripto para birimi için yol açması durumunda başarısızlığa mahkum olduğunuzu düşünüyorum. Gördüğünüz gibi, yerleşmiş operatörlerin her birinin bu odada zor zamanlar geçireceğini düşünüyorum. Çok zor, odaklanmak için dinamik bir alan açıklamalarında bulundu.

Endüstrinin harikaları doğrultusunda Bogart, Bitcoin’in son zamanlardaki dalgalanmasından bahsetti ve olumlu bir trendin daha başka belirtilerini gördüğünü belirtti.

“En düşükleri görmemiz mümkün, ama (kesinlikle) kesinlikle yeni yükseklikler bekliyordum. Demek istediğim, daha önceki zamanlarda, şovdayken, yeni yükseklerden önce yeni düşükler bekleyeceğimi söyledim, ama bu düşük seviyeye ulaşılmış olabilir. ”

Bogart daha sonra Bitcoin’e daha yüksek bir profil, yani küresel ticaret ve döviz savaşları ve ayrıca Bitcoin ETF’in yaklaşan kararını verebilecek olan katalizörleri gösterdi.

CBOE’nin Bitcoin ETF’i Hakkında Hevesli

Her şeyden önce, Spencer Bogart SEC onaylı bir Bitcoin ETF’nin önemini vurguladı ve neredeyse her şifreleme meraklısı SEC’in kararında “çay yaprakları sayıyor”. Kendisi “çay yaprağı tahmini” yapan endüstri lideri, 2019 yılında ilk kripto-ETF için yayın isteyeceğini ve düzenleyicilerin nihai karara varması için biraz zaman ayırmasını beklediğini söyledi.

Pek çok “ETF kötümser” stres gibi, SEC, tüketici koruma yasaları ve tutukluluk meselelerini Bitcoin destekli bir ETF’nin geciktirilmesi veya reddedilmesinin ana nedeni olarak göstermesi muhtemeldir.

Ancak Bogart, özel yatırımcıların ve kurumsal yatırımcıların, kripto endüstrisine Coinbase gibi platformlar aracılığıyla girmekte olduğunu, yani SEC’in reddedilmesinin tüketici koruma riskinden dolayı haksız ve asılsız olacağını ifade ediyor.