Bayebit’ten Yenilik: Kredi Kartı İle 35 Kripto Para

Türkiye’nin en önemli kripto para borsaları arasında ilk sıralarda olan Bayebit, kullanıcı isteklerine cevap vermek adına yenilikler yapmaya devam ediyor. Platform uzun zamandır geliştirdiği bir projeyi hayata geçirdi ve bir ilki başararak, 35 adet kripto parayı kredi kartı ile alınabilir duruma getirdi. Böylece tamamen kullanıcı dostu bir platform haline gelen Bayebit, kullanıcıları tarafından tam not aldı.

Bayebit, bir çok borsada görülenin aksine kredi kartı ile alımlar için herhangi bir fiyat farkı koymuyor ve aynı fiyatlar üzerinden alım imkanı sunuyor. Ayrıca Bayebit platformuna üye olmak gibi bir zorunluluk da söz konusu değil. Kredi kartı ile kripto para alabilmek için, kimlik numarası, cep telefonu, isim soyisim, ve e-posta adresine ek olarak kredi kartı ve selfie istenmekte.

Bir kullanıcı tek bir alım için en düşük 100 TL ve en yüksek ise 9000 TL tutarında limit bulunuyor. Aynı gün içerisinde en fazla 3 defa alım yapılabiliyor yani bu da 27.000 TL tutarında günlük alım yapılabiliyor demek. Ayrıca kredi kartıyla alım yapılırken, kullanıcılar kripto paraları istedikleri cüzdanlara aktarabiliyor.