Binance Blockchain & Cryptocurrency Eğitim Platformunu Başlattı

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, ortaya çıkan kripto ve blockchain endüstrilerine ücretsiz kaynak sağlayacak yeni bir eğitim platformu ortaya çıkardı.

Kripto Bilgisi İçin Bir İletişim Noktası?

Binance, Blockchain ve cryptocurrency hakkında daha geniş bir anlayış geliştirmek amacıyla yeni bir eğitim girişimi ve Binance Academy adlı açık erişim platformunu tanıttı.

 

Binance vision alan adı altında faaliyet gösteren Binance Akademisi, başlangıçta sektörle ilgili eğitim makaleleri ve videolar için blok zinciri uygulamaları ve güvenlik en iyi uygulamaları gibi temel ve gelişmiş konular dahil olmak üzere tek elden satış mağazası sağlıyor. Diğer özellikler, ortaya çıkan blockchain endüstrisinden çeşitli terimler içeren bir sözlük içermektedir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao bir basın açıklamasında şunları söyledi: ‘Binance Academy’nin misyonu, dünya çapında kapsamlı ve erişilebilir öğrenme içeriği sunarak, blockchain ve kripto paranın olanakları hakkındaki bilgileri yaymaktır.’ dedi.

Buna ek olarak, Binance Academy, gerçek durumları ve stratejileri tartışmak ve Binance Borsasını bir “her şey için tek bir durak” haline dönüştürmek için sürekli olarak güncellenmektedir.

Zhao ayrıca; hem tüketicilere hem de içerik oluşturuculara açık bir platform oluşturduk. Kullanıcılar, daha fazla bilgi edinmek istedikleri yeni konuları önermekte ve çalışmaları, Binance tarafından üretilen içeriğe ek olarak inceleme ve tartışma için Akademiye sunmakta serbesttirler. Sonuçta, devrimin yapmacının en önemli parçası bilgidir. Binance ekosistemine ulaştığımız kullanıcıların küresel erişimi ve gelişmiş doğası göz önüne alındığında, blockchain ve kripto bilgisini dünyanın geri kalanıyla paylaşma sorumluluğumuz var.’ açıklamasında bulundu.

Teklifin Güçlendirilmesi

Binance güçlü bir ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Binance’ın son teklifi, kendi yerel borsalarının açılmasından sadece gün sonra serbest bırakıldı. Binance Merkezi Olmayan Değişim (DEX), Exchange’in Binance Chain adlı bir blockchain adı verilen bir blockchain’i başlatacağı daha büyük bir projenin bir parçasıdır.