Bitcoin Hash Performansı Ağustos Ayında Yeni Seviyelere Ve Önemli Artışlara Ulaştı

Bitcoin hash performansı, fiyat düşüşlerine rağmen yükselmeye devam ediyor ve bu hafta bir başka rekor daha yükseliyor. Piyasa kapitalizasyonuyla en popüler dijital para biriminin kripto ağı her geçen gün daha da güçleniyor.

Bitcoin Hash Performansı 62.000 PH / S’ye Yükseldi

Bitcoin hash performansı (Bitcoin ağının hesaplama gücü) Ağustos ayında 62.000 PH / s’ye ulaştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. En önemlisi, karma performans Ağustos ayında iki katına çıkarak 31.000’den 62.000 PH / s’ye yükseldi. Bu arada Temmuz ayında 40.000 PH / s’nin üzerinde bir artış gerçekleşti ve bu da Ağustos ayında yeniden önemli ölçüde iyileşti. Bitcoin ağı her zamankinden daha güçlü.

Ve Bitcoin fiyatının neredeyse yüzde 65 oranında düzeltilmesine rağmen. Aralık 2017 ve Ocak 2018’de Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi boyunca, karma oranı 20.000 PH / s’de “sadece” idi. Son aylarda Bitcoin ağının karma performansı üç kat artmıştır. Bu şaşırtıcıdır, ancak aynı zamanda kripto para birimindeki güvenin artmakta olduğunu göstermektedir.

Bitcoin Fiyatı Takip Ediyor Mu?

Karma performanstaki büyük artış, yeni madencilerin işe girdiği veya yeni Bitcoin madencilik ekipmanının satın alındığı anlamına gelir. Özel bireyler ya da işletmeler, Bitcoin madenciliğine katılmak için çok fazla para yatırıyor. Dünya çapında birçok yeni maden şirketi kuruldu ve bazıları yenilenebilir enerji kullanıyor. Birçok yeni üye Bitcoin madenciliğine katılmak istiyor.

Keizer Reports finansal analisti Max Keizer, Bitcoin fiyatının karma performansını izlediğine inanıyor. Bitcoin kursunun karma performansını takip etmesinin iyi nedenleri var. Bitcoin Madencileri daha yüksek bir bitcoin fiyatını zorlayabilirler, bu nedenle madencilik işleri gelecek için kazançlı olur. Eski Wall Street tüccarının yakında yeni bir zaman bekleyeceğini varsayar. Keiser, “28.000 $” hala mümkün olurdu, Keizer, HR (hash oranı) analizine dayanarak, dedi.