Bitcoin’e Dair Yeni Artış Hedefi

Bitcoin sin yılların en yüksek çıkışlarını yakalayarak kripto para piyasasının incisi olmaya devam ediyor. Üstelik bu para birimine ilişkin yapılan olumlu yorumların da ardı arkası kesilmiyor. Son olarak milyarder Bitcoin yatırımcısı olarak tanınan Michael Novogratz bu konuda bir açıklamada bulundu. Novogratz’a göre önümüzdeki 18 ay içinde Bitcoin 20 bin dolarım üzerine çıkacak.

Milyarder Bitcoin yatırımcısı Novogratz geçtiğimiz günlerde CNN ekranlarında kripto paralara ilişkin röportaj verdi. Hedefinde Bitcoin bulunan ünlü yatırımcı öncelikle bu para biriminin 6 bin doları görüp, ardından kısa süre içinde 10 bin Dolara yükseleceğini ifade etti. Ancak diğer kripto paraların bu denli hızlı bir çıkış yakalayamayacağının da altını çizdi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde 7000 Bitcoin çalışmış ve henüz hack suçluları yakalanamamıştı. Ancak piyasalar bu olumsuz olaya karşın herhangi bir tepki sürecine girmedi. Novogratz’a bunun nedeni sorulduğunda ünlü yatırımcı boğa piyasasında buluntularının altını çizdi. Milyarder yatırımcı Boğa piyasasının bu tip aksiliklerden etkilenmeyeceğinin de altını çizdi.