Chris Burniske Solana Ethereum’u Geçebilir!

2022’de kripto pazarının dip noktasına işaret eden bir risk sermayedarı, Ethereum (ETH) rakibinin önde gelen akıllı sözleşme platformundan daha iyi performans gösterebileceğini belirtiyor.

Placeholder Capital’ın kurucusu Chris Burniske, 263.000 takipçisi olan sosyal medya platformu X’te Solana’nın (SOL), kripto piyasasındaki bir sonraki risk genişlemesi sırasında en iyi altcoinden daha iyi bir performans sergileme olasılığı olduğunu söylüyor. Burniske, SOL/ETH çiftine odaklanarak Solana’nın şu anda 0,01 ETH seviyesini yeniden kazandığını ve bir sonraki adımda 0,02 ETH’ye ulaşabileceğini belirtiyor. Deneyimli kripto yatırımcısı, tahmininin Ethereum’a yönelik bir eleştiri olmadığını ve hem ETH hem de SOL için yükseliş beklentisi içinde olduğunu belirtiyor.

Burniske şunları söylüyor: “Bunun ETH’ye bir saldırı olduğunu düşünenler tekrar düşünsün. Hem varlıkları hem de ağları tutmak ve desteklemek çok kolaydır; farklı riskler, farklı vizyonlar, her ikisi de net fayda sağlar. Uzun zamandır Bitcoin ve ETH için de aynısını yapıyorum, bu da bir zamanların güçlü Bitcoin maxis’ini üzecek kadar.”

Burniske’ye göre Solana, daha düşük işlem ücretleri ve daha yüksek işlem hacmi nedeniyle “küllerinden canlanma” işaretleri gösteriyor.

“Sessiz ürün lansmanları, artırılmış işlevsellik, düşük ücretler, daha fazla işlem kapasitesi ve abartılı reklamların eksikliği – tüm bunlar yeni bir ürün döngüsünün canlanma işaretleri.”

Solana, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259,24 dolardan %92,5 devalüe olarak şu anki fiyatı olan 19,45 dolara keskin bir düşüş yaşadı.

Solana Coin (SOL) Nedir? • Coinkolik