Demeester; Verdiği Röportajda Bitcoinin Geleceği Hakkında Olumlu Yorumlar Yaptı

Tuur Demeester kripto para piyasasında isabetli yorumları ile öne çıkan ve Adamant Capital’in kurucularından biri olarak tanınmakta. Tuur verdiği röportajda kripto para sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Bu değerlendirmeler arasında en dikkat çekici olan ise ‘’ Bitcoin dijital altın’’ tanımına uygun bir hal almaya başladı.

Demeester’in yaptığı değerlendirmeye göre bitcoin gelişim süreci devam etmekte olan bir kripto para ve bu gelişim daha uzun süre devam edecek bu sektörde tüm gelişmelerin bir günde yaşanmasını beklemek doğru olmamaktadır. Şimdiye kadar yaşanan gelişmeler ile de bitcoin ‘’dijital para’’ ve ‘’para’’ tanımlamalarını artık taşıdığını belirtti.

Demeester paranın ilk çıktığı zamanı örnek verdi ve tarihte paranın gelişim sürecinin de uzun bir dönemde olduğunu anlattı. Demeester’in vurguladığı tarih ise 2020 bu tarihte bitcoin gelişimi için önemli bir tarih. Bu tarihte alt yapısı tam olarak sağlamlaşmış olacak ve kripto para sektöründe yeni bir dönem başlamış olacak. Pek çok uzman da Demeester’in bu görüşlerine katılmakta.