Ethereum Yeni Ortaklığı (MMX), İşlemleri Kolaylaştıracak

Ethereum, etkenlerin transferini büyük ölçüde basitleştirmek ve transfer problemlerini çözmek için Minds – Machines Group Limited (MMX) ile bir işbirliğine girdi. İşbirliği, kullanıcıların .Luxe alan adı kaydındaki ether cüzdan adreslerinde oturum açmalarına olanak tanıyor.

Ethereum Name Service İle Özel Anlaşma

MMX, İnternet üst düzey etki alanlarının dünyanın önde gelen sahiplerinden ve operatörlerinden biridir. Şirket, hizmetlerini tüketici MMX kayıtlarına entegre etmek için Ethereum Name Service ile özel bir anlaşma imzalamıştır.

Financial Times’ın bildirdiği, bu yılın Ekim ayından itibaren Ethereum Blockchain’in 40 haneli karma tanımlayıcısıyla ilişkilendirmek için .luxe kaydında bir isim kaydettirmek mümkün olmalıdır. Bu, uzun kod yerine transferler için basit bir .luxe adı kullanılmasını mümkün kılmalıdır.

Şu anda, gönderenin, alıcının güvenli bir şekilde işlem göndermek için alıcının 40 haneli karma tanımlayıcısını bilmesi gerekmektedir. Ether-Cüzdan Alma Adresi: 0x314159265dd8dbb310642f98f50c066173c1259b

Bununla birlikte, .luxe hizmetini kullanarak, alıcı benzersiz bir adı Ether-Wallet adresi ile ilişkilendirebilir ve sonra bunu yalnızca alıcı adresi olarak belirtebilir.

Toby Hall Açıklamalarda Bulundu

Toby Hall, MMX CEO’su hizmet bu tür pazar büyük olduğunu ve bu gelişme onun ile topluluk Ethereum için; “MMX, alan adlarının 21. yüzyıldaki girişimciler, geliştiriciler ve son kullanıcılar için gerçekten alakalı olmasını sağlamak için ICANN ve önde gelen teknoloji ortaklarıyla çalışmaya kararlıdır. Biz 300,000 kelime üzerinde 28 milyonun üzerinde dolarlık ENS mevduat ile yetenekli blok zinciri olan kelime bazlı tanımlayıcıları, için gerçek kanıtlanmış talep olduğunu zaten onun yetkisiz ICANN’in .eth diliminde Ethereum testini biliyorum .eth bölgesinde yedi karakter ve daha fazlası var. ENS ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Tescil ettirenler, Ekim ayının sonunda .luxe şirketinin işlemlerinden önce ilgili .luxe adını elde etme fırsatına sahip olacaklar. Ana ENS yöneticileriyle yakın bir işbirliği kurduğumuz için mutluyuz. ” açıklamasında bulundu.

Ticari marka sahipleri, ticari markalarını 9 Ağustos’tan başlayarak ve adreslerini, örn. Güvenli adidas.luxe. 9’dan 25 Ekim’e kadar, ilk 300.000 .luxe adının verileceği bir kayıt dalgası daha olacak. Bu süre için yüksek bir “erken erişim ücreti” gerçekleşti. 30.10.2018 tarihinden itibaren hizmet halkın erişimine açık olacak. Bu hizmetin geniş bir takipçisi olup olmayacağı ve uzun vadede geçerli olacağı bekleniliyor.