Beşiktaş Token: İlk 3 Saatte 583 Milyon TL Hacim!

Paribu ve Beşiktaş JK iş birliğiyle üretilen Beşiktaş Token’ın hacmi, market açılışı sonrasında ilk 3 saat içinde 583 milyon TL’ye ulaştı.

Bitcoin, jeopolitik belirsizliklerin yatırımcıların ilgisini çekmesi nedeniyle 8 Ekim’de hafta kapanışını 28 bin dolar direncinin üzerinde sürdürdü.

Beşiktaş Token, 26 Eylül’de 5 milyonu kilitli, 500 bini kilitsiz olmak üzere iki farklı seçenekte ön satışa çıktı. Kilitsiz token’lar 3 saniyede tükenirken, kilitli token’ların satışı 1,5 saat içinde tamamlandı.

Beşiktaş Token, 3 Ekim’de gerçekleşen market açılışı sonrasında ilk 3 saat içinde 583 milyon TL’lik hacme ulaştı.

Beşiktaş Token, Paribu ve Beşiktaş JK iş birliğiyle üretilen bir taraftar token’ıdır ve sahiplerine belirli bir ürün ve hizmet için kullanım hakkı sağlar. Bu token sahipleri, özel ayrıcalıklara sahip olurlar, bunlar arasında özel ağırlama paketleri, maç izleme, stat ve tesis turları, antrenman izleme gibi olanaklar bulunur. Ayrıca, öncelikli bilet alım hakkı, sporcularla tanışma ve deplasman maçlarında takım ile seyahat etme gibi avantajlardan yararlanabilirler. Taraftarlar aynı zamanda Beşiktaş JK tarafından düzenlenen oylamalara katılarak takımın karar alma süreçlerine dahil olabilirler, bu da tesislerde isimlerin verilmesi, stadyum veya tesislerde sergilenecek görseller, maçlar için kullanılacak müzikler, forma tasarımı ve özel etkinliklerin içeriği gibi konularda söz sahibi olmalarını sağlar.

Beşiktaş token alanlar 4 köşe oldu! İlk iş gününde 4'e katladı - Ege Gündem  Gazetesi