Binance Coin Artık Gayrimenkul Şirketlerinde Açık Arttırmalarda Kullanılacak

Günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası olan Binance Coin, gayrimenkul açık arttırma şirketi olan James Pratt Auctions ile anlaştı. Bu anlaşmaya göre satışa çıkartılacak bir gayrimenkulde, açık arttırma olarak Binance Coin ve Bitcoin kabul görecek.

New South Wales eyaletinin Casuarina bölgesinde yer alan son derece prestijli bir gayrimenkul şirketi; BNB ve BTC kullanarak 8 Nisan da açık arttırmaya çıkacak. James Pratt Auctions kurucusu ve CEO’su James Pratt şirket olarak kripto paralara ilgi duyduklarını söyledi. Ayrıca Pratt; kripto paraların kendilerine yepyeni kapıların açacağını söyleyerek, dünya genelinde birçok insanın kripto paraya karşı oldukça ilgili olduğunun altını çizdi.

Binance Coin CEO’SU Changpeng Zhao da bu açıklamayı doğrulayarak destekledi. Binance meraklısı olan kişilerin açık arttırmalara katılmalarını söyledi. Binance Coin kendisini bulduğu yeni kullanım alanlarına gayrimenkul açık arttırmasını da ekleyerek çok önemli kritik durumlar yaşanabileceğini söyledi.