Bitcoin, Ethereum Classic İkinci En Büyük Yatırım

Kripto sermayesindeki en büyük 1,5 milyar dolarlık kripto – para birimi yatırım şirketlerinden biri olan Grayscale Investment, son zamanlarda kripto para birimi stoğuna dair bir güncelleme paylaştı.

Barry Silbert’in Dijital Para Birimi Grubunun bir parçası olan Grayscale Investments, kurumsal ve akredite yatırımcıların öncelikli hedefi olarak portföyünde sekiz adet kripto fonuna sahip. Twitter sayesinde şirket, şu anda Temmuz ayına göre 0,1 milyar dolar daha fazla kripto para biriminde 1,5 milyar dolardan daha fazlasını yönetiyor.

Beklenmedik bir şekilde, Bitcoin, 1,38 milyar dolardan fazla olan yönetim altındaki varlıklarla en büyük yatırımdır. Listede sırayla 24 milyon dolar Zcash, 18 milyon dolar ile Ethereum, 10 milyon dolar ile Bitcoin Cash, 5 milyon dolar ile XRP ve 0.5 milyon dolar ile Litecoin bulunuyor.

Grayscale’e Göre Kurumsal Yatırımcılar Çoğunlukta

Grayscale’e göre, müşterilerin% 56’sı kurumsal yatırımcılardır. Kalanlar% 20 ile akredite olmuş kişilere,% 16 ile emekli maaşlarına ve% 8 ile “Aile Büroları” na dağıtılmaktadır. Rapor ayrıca, Bitcoin Yatırım’ın 2013 yılı başından bu yana% 4,107,1 oranında arttığını ve 2018’in ilk altı ayında% 59,8 oranında arttığını ortaya koymaktadır.

Ethereum Classic’in Desteğini Açıkladı

Ethereum Classic Fund, lansmanından bu yana% 270.3 büyüdü. ETC şu anda bir dizi başlıktan yararlanabilir. ABD sıfır ücretli ticaret uygulaması Robinhood Pazartesi günü, Coinbase’in Coinbase Pro platformunda ETC’yi listelemesinden bir gün önce Ethereum Classic’in desteğini açıkladı.

Sonuç olarak, Ethereum Classic, piyasa değeri sıralamasında Tron (TRX) ve Monero (XMR) ‘den geçici olarak daha iyi bir performans sergiledi ve 13. sıradan 11. sıraya yükseldi. Ancak, bu atlama sadece kısa bir süre sürdü, çünkü ETC bu sırada 13. sıraya geriledi.

Yazım sırasında, ETC, 13.10 € ‘luk bir fiyatla 1,35 milyar €’ luk piyasa değerine sahiptir. Geçen 24 saat içinde, ETC fiyatı% 0.61 oranında düşüş gösterdi. Geçtiğimiz 7 gün boyunca, ETC, kripto pazarının geri kalanıyla karşılaştırıldığında% 3,7’lik bir fiyat artışı kaydetti.

Cryptocurrency ticareti önemli bir finansal risk taşır ve yatırım sermayesinin toplam kaybına yol açabilir. Coin -hero.de, Alman Menkul Kıymetler Ticaret Yasası (WpHG) anlamında yatırım tavsiyesi ve tavsiyesi teşkil etmez.