Bitmex’ten USDT’ye Dev Faiz!

Dünyanın ilk kaldıraçlı işlemler kripto para borsası Bitmex son zamanlarda pazar payını Binance’e kaptırmıştı. Pazar payını artırmak isteyen borsa büyük kampanyalar düzenliyor. Geçtiğimiz aylarda kayıt olan herkese 100 dolar dağıtmışlardı. Şimdi ise USDT’ye çok yüksek faiz vererek kullanıcı çekmeyi planlıyorlar. Ayrıca borsa toplanan bu parayla trade yaparak boğa sezonunda büyük kazançlar elde etme peşinde.

Bitmex EARN adı verilen yeni serviste USDT belli süre için Bitmex’te kitleniyor ve vade süresinin bitiminde faiz miktarı kullanıcının hesabına aktarılıyor.

Şu an EARN servisinde iki tane faiz seçeneği var. Birinci seçenekte 14 gün parayı bağlamak gerekiyor ve faiz yıllık yüzde 100 olarak veriliyor. Bu da 1000 dolarlık bir yatırıma yaklaşık 38.40 dolar faiz almak anlamına geliyor. Birinci seçenekte maksimum yatırım tutarı 1000 dolarla sınırlı.

İkinci seçenekte ise parayı 30 gün bağlamak gerekiyor ve 30 gün için yıllık yüzde 14 faiz veriyor. Bu da 1000 dolarlık bir yatırım için yaklaşık 11.50 dolar faiz almak anlamına geliyor. İkinci seçenekte yatırım limiti 100 bin dolar.

Bitmex faiz kampanyasını belli bir limitle sınırlandırmış. Birinci faiz seçeneğinin 2.5 milyon dolar limiti var. İkinci seçenekte ise limit 17.5 milyon dolar. Limitlere ulaşılınca yeni yatırımcı kabul edilmeyecek. Ayrıca kampanyaya en geç 7 Aralık’a kadar katılmak gerekiyor.

Bitmex EARN servisini her ay yeni faiz kampanyaları ile devam ettirmeyi planlıyor.

NASIL KATILINIR?

Bitmex’te hesabınız yoksa yüzde 10 komisyon indiriminden yararlanmak için bu linkten üye olabilirsiniz: https://www.bitmex.com/register/i1vGFX

Bitmex’e üye olduktan sonra bu linke tıklayarak EARN servisinden yararlanabilirsiniz:

Bitmex faize yatırılan paraları kendi sigorta fonu ile çalınmaya karşı korumaya almış. Bitmex’in sigorta fonunda 35818 BTC ve 97 milyon dolar bulunuyor. Sigorta fonu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.bitmex.com/app/insuranceFund

YASAL UYARI: Kripto paralar çok riskli yatırım araçlarıdır. Kripto para borsaları riskli platformlardır. Bu servisin kullanımından dolayı oluşabilecek zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Bu yazı bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.