Ekip Azaltma

Yazılım teknolojileri şirketi olan ConsenSys şirketi önemli ölçüde çalışanlarını azaltacak. 1200 Kişilik ekibe sahip olan şirket iş gücünün çalışanlarının %50 ila %60 arasında kişinin işte çıkartılacağının duyurdu. ConsenSys Labs şirketi yeniden düzenlenerek bir kuluçka makinesi olmaktan çıkarak geleneksel bir yatırımcı olacak.

Personeller Mektup Gönderimi

Şirketin ConsenSys mektubunu personellere verilmesinden sonra açığa çıktı. Şirket giderek artmakta olan kalabalık rekabetçi bir blockchain alanı ile iş tarzını düzene koyarak sertleşme planlarını açıklamakta.

Şirket CEO’su tarafından yapılan açıklamada şirketin cesur ve yalın bir başlangıç zihniyetini muhafaza ederek bazı durumlarda yenide kazanmalarının gerektiğini vurgulandı. CEO işten çıkartmaları reddetmeyerek ileride doğru adımlar atmak için ConcesnSys 2,0’ın bir parçası olarak mı yoksa harici bir varlık olarak mı devam edileceğinin tartışılmaya devam edildiğinin açıladı.

Kripto yatırım bankalarından birisi olan Galaxy Digital müşterilerine gönderdiği bir notta meydana gelen rallilerin kısa olduğunu ve meydana gelen bir şey olduğunun açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamada kurumsal oyuncular tarafından sektöre sonrada katılımlar olduğu vurgulandı.