IOTA’nın Fiyatı Düşük Seviyelere Düştü

Geçtiğimiz 24 saat içinde IOTA hisse fiyatı yüzde 18’den fazla düştü. Para seviyesi tüm yıl boyunca en düşük seviyedeydi. Düşüş trendi doğrudan Sirin Labs’ın sıçramasıyla ilişkili olabilir. Geçtiğimiz hafta, başlangıç, gelecekte Ethereum ile işbirliği yapmayı tercih ettiğini açıkladı.

IOTA Fiyatları Düşüşte

IOTA fiyatı Pazartesi gününden Salı gününe kadar 18 puan düşerek pazartesi gecesi 0.87 $ ‘dan Salı sabahı erken saatlerde $ 0.74 seviyesine düştü. IOTA hisse fiyatı 2018 için yıllık düşük seviyesindeydi – Kasım 2017’de son kez 0,75 dolar seviyesinin altındaydı. Daha sonra, fiyat hafif toparlandı ve öğle saatlerinde 0.78 dolar civarında.

Tüm kripto pazarı bugün 7 Ağustos’ta sermaye kaybediyor, ancak diğer kripto para birimlerindeki fiyatlar minimum seviyeye düşüyor. Yani sıfır noktası (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Nakit) ve 4 (XRP) arasında en iyi 10 hareket 24 saatlik bir gelişme eğrilerde.

Sirin Labs’ın IOTA’ya Etkileri

IOTA’nın ortalamanın çok üzerinde olması, sadece piyasa eğilimi ile açıklanamaz. Aksine, başlangıç ​​Sirin Labs ile ilgili gibi görünüyor. İlk blockchain akıllı telefon FINNEY’in geliştirilmesi için bilinen ilk ve en başta, geçen hafta IOTA ile ortaklığını duyurdu. Başlangıçta FINNEY – Phone için Tangle kullanmak planlandı. Gelecekte, Ethereum ile çalışmaya devam etmek istiyorlar.

Sirin Labs CEO’su ‘IOTA İle İşbirliğine Karar Verdik’

Sirin Labs CEO’su Moshe Hogeg açıklamasında, ‘IOTA ile daha yakından ilgilendiler ve işbirliğine karar verdik. Şu an için, Ethereum’a hazırlanmak istiyoruz. Daha sonra, Sirin Labs ekosistemini SRN jetonu ile birlikte kendi blok zincirinde göndermek istiyoruz. IOTA için bu değişim yüzüne bir tokat olduğunu az ya da çok açık bir şekilde blok zinciri projesi için dolanmayan yeterince güvenilir olmadığını anlamak için, o yüzden verilmiştir’ açıklamasında bulundu.

Kripto Ekosistemi Platformların Ve Vakıfların Stratejik Yöneliminin Önemi

IOTA fiyatının, ethereum fiyatının pek de fayda sağlamadığı açıklamasından da etkilenmedi. Bu, hem kripto ekosistemi için platformların hem de vakıfların stratejik yöneliminin önemini göstermektedir. Ethereum ilk ve en başta yüzlerce kez kullanılan merkezi olmayan uygulamalar için bir platformsa, IOTA’nın güçlü ortaklıklar gerektirmesi gerekir.