Michael Saylor Bitcoin Ordinals’e Yöneliyor !

MicroStrategy Kurucu Ortağı Michael Saylor, şirketin Bitcoin Ordinals’ı araştırdığını ve potansiyelini değerlendirdiğini belirtti.

Kripto endüstrisindeki her bir kategori, büyük bir popülariteyle birlikte gelmektedir. Metaverse, NFT’ler, yapay zeka ve memecoin gibi projeler, kurumsal şirketlerin dikkatini çekmiştir. Son zamanlarda ortaya çıkan Bitcoin Ordinals ise yeni bir akım başlatarak kurumsal şirketlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır. Decrypt’e verdiği röportajda Saylor, Ordinals’i incelediğini ve şirketinin bu yeni protokolü değerlendirdiğini belirtti. MicroStrategy Kurucu Ortağı Michael Saylor, Bitcoin maksimalistliğini sürdürmektedir. Saylor, Miami’de Decrypt’e yaptığı açıklamada, Bitcoin Ordinals’ı da incelediğini ifade etti. Ordinals genellikle Bitcoin üzerinde NFT benzeri varlıklar yaratmaya yönelik bir protokoldür ve son zamanlarda büyük bir popülarite kazanmıştır. Bu popülariteye Saylor’dan da yanıt gelmiştir. Bitcoin maksimalisti Saylor, Bitcoin madencilerinin uzun vadede başarılı olmalarının Ordinals sayesinde mümkün olabileceğine inanmaktadır.

Ayrıca Saylor, MicroStrategy’nin 4 milyar dolardan fazla BTC’ye sahip olduğunu ve Ordinals’ün kullanım alanlarını ve potansiyellerini araştırdıklarını belirtmiştir.

Saylor, Ordinals ve Bitcoin’in gelişmelerinin, lider kripto para biriminin kullanım kapasitesini artıracağına inanmaktadır.

Michael.com