Binance’den Yeni Hizmet: Binance Lite

Yatırımcılar  tarafından yoğun ilgi gören kripto para borsası Binance, direk olarak nakit parayla Bitcoin alınabilen sistemi yani; Binance lite adında yeni bir hizmet geliştirdi. TNW kanalında yer alan bir haberde, Binance Avustralya ’daki sanal para ilgililerinin yakın zamanda Bitcoin’i ülke genelinde 1300’den fazla gazete bayisinden alabileceğini söyledi.

Binance Liteden İlerleyen Zamanda Beklenen Gelişme

Malta merkezli borsa ’Binance Lite’adı verilen hizmet, Avusturya da doğrudan nakit para ile kripto para birimlerini almaya olanak sağlayacak. İlk başlarda sanal para birimi olarak Bitcoin destekleniyor. Binance lite hizmetinin ilerleyişine göre bu sisteme Bitcoin dışında da itibari ve dijital para seçeneklerinin belirleneceği söylendi.

Binance lite’nin Finans Seo’su Wei Zhou ‘’ Avustralya da Bitcoin’in satıl alınması için daha kolay yollardan dijital paranın kullanılmasını arttırıyor. Avustralya Blockhain yenilikçiliğinde ön saflarda yer aldı, bu nedenle Binance lite Avustralya’da bu amaca yardımcı olmak için önemli rol oynayabilir ’’ şeklinde açıklamalarda bulundu. Yapılan satışlarda %5 komisyon alınacağı söylenerek Binance lite’nin tüm dünya da giderek yayılması bekleniyor.