25 Temmuz Koinvizyon Kaldıraçlı İşlemler Eğitimi

25 Temmuz’da Eylem Cülcüloğlu tarafndan Kaldıraçlı İşlemler Eğitimi gerçekleştirilecek. Eğitim Skype üzerinden gerçekleşecek ve katılım 20 kişi ile sınırlı olacak.

Eğitim tarihi: 25 Temmuz 2021 – 14:00 – 18:00

Eğitim içeriği:

  • Kaldıraçlı İşlemler İçin Uygun İndikatörler
  • Tom Demark Sinyal Sistemi
  • Bitmex ve kaldıraçlı işlemler
  • Binance Futures
  • Kraken ve arbitraj
  • Beraber analliz ve sinyale giriş

Eğitim alanlar 1 ay Boyunca Koinvizyon VIP Bronz üyelikten yararlanabilecekler.

Koinvizyon üyelği aşağıdakileri içermektedir:

-VIP Grup Üyeliği

Analizlerimi ve sinyallerimi ilk olarak VIP grupta paylaşıyorum. Grupta bana soru sorabiliyorsunuz. Ayrıca gruptaki balina arkadaşımı girdiği pozisyonları ve düşüncelerini paylaşıyor.

-Koinvizyon Matrix Erişimi

Koinvizyon İndikatörünün ürettiği sinyalleri tüm koinler için tek tabloda gösteren Koinvizyon Matrix, altcoin fırsatlarını yakalamada büyük avantaj sunuyor. Üyelik boyınca Koinvizyon Matrix’i kullanabiliyorsunuz.

-Mexbot/Binbot Erişimi

Mexbot/Binbot Bitmex ve Binance üzerinde çalışan otomatik bir trading robotudur. Otomatik işlem açar kapar. İsterseniz bunu kullanabiliyorsunuz.

-Bincopy VIP Erişimi

VIP üyelerin Bincopy’de emirleri önce çalıştırılır.

-Koinvizyon İndikatörüne Erişim

Botun algoritmasını kullanan al-sat sinyalleri üreten indikatöre erişiminiz oluyor ve bu indikatörü istediğiniz koinde veya finansal enstrümanda kullanabilirsiniz.

-Tom Demark Sinyal Sistemi

Tom Demark’a göre koinler, forex, nasdaq ve endeksler için al-sat sinyalleri üreten sisteme erişiminiz oluyor.

-Özel Eğitim Videoları

Benim hazırladığım özel trading eğitimi videolarına erişiminiz oluyor.

Analizler ve sinyaller yatırım tavsiyesi değildir. Üyelikte ve botta hiç bir şekilde kar/kazanç garantisi verilmemektedir. Bot çok riskli bir araçtır. Yatırdığınız paranın tamamını kaybedebilirsiniz. Üyeliklerde ücret iadesi yoktur. Fiyatlara KDV dahildir. Elektronik faturanız email adresinize gönderilir.

Eğitim için buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt 20 kişi ile sınırlıdır. 20 kişiye ulaşınca sistem yeni kayda izin vermeyecektir.