BİTFİNEX’İN LEO’SU İLK İŞLEM GÜNÜNDE SÖNÜK KALDI

Bitfinex bilinen en büyük kripto para borsalarından biridir. 1 milyar dolar özel satış sonucunda şu an borsa gündemindeki listelerde akredit yatırımcılar için açık halde bulunuyor. İşlemlerin 11.22 den itibaren TSİ de açıldığı biliniyor. LEOların özel satışı ile 1 dolar üzerinden satılan, işlem gününün ilk gününde fiyat bazında ne yazık ki istenen başarıyı elde edemedi. Son verilere göre LEO.2lar 1.1 doların stabilize olabileceğini göstermektedir. Buna göre IEO fiyatları %10’luk bir getiriyi işaret etmektedir.

LEO, aktif olarak USDT, USD gibi birimlere karşın alınıp satılma işlemini gerçekleştiriyor. Buna karşılık işlemin hacmi 2.3 milyon dolara ulaştığı biliniyor. İşlem hacmi ise 1.8 milyon doları geçmiş durumda ve dijital paraların ETH, EOS VE BTC piyasasında alınıp satıldığı 78, 45, 28 bin dolara tekabül ediyor.

Kripto geliştiricilerine göre gizlilik vaadinde bulunanlara tam olarak güvenmemek gerektiği bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Gizlilik tokenlerinin gerçekten hiç güvenilir olmadığını da belirtiyor.