ATEŞ ETME SIRASI ALT KOİNLERE GELİYOR!

Nisan ayından bu güne kadar geçen süreçte kripto para piyasalarının çok güçlü bir ivme yakaladığını söylemek mümkün ve bunun yanı sıra toplam piyasa değerinin 200 milyon dolar üzerinde olduğu biliniyor. Kripto para birimlerine göre toplam piyasa cirosu şu an 200 milyon dolar üzerinde. Lider bir kripto para birimi olarak bitcoin’în 4.000 dolar ile 8.500 dolara varıncaya dek çıkarak belli bir zaman diliminde de olsa BTC’nin 8.000 dolara kadar gerilemesi gibi tetiklemelerin yatay bir grafik çizerek meydana geleceği biliniyor.

Bitcoinden sonra piyasalar da ikinci büyük kripto para birimi olarak bilinen Ethereum bir haftalık bir süreç içinde 200 dolar üzerinden 240 dolara kadar çıktı. Bunun yanı sıra basın saatine göre % 15.14 dolarlık bir yükselişe sahip oldu. Bu gün ise işlemlerin yeniden açıldığı Binance de kripto paranın en yüksek seviye rekorunu kırarak 27 dolar üstüne çıktığı biliniyor.

Twitter’dan geleneksel piyasa analizleri yapan ve kripto paralar hakkında önemli araştırmalar yapan finansal tezlerin, 11 mayıs dan itibaren ateş etme sırası alt koinler de gibi bir ifade de bulundu.