GameStop Telos Foundation İle İşbirliği Yaparak Web3 Oyunlarını Desteklemek İçin Blockchain Teknolojisini Kullanacak!

GameStop, Telos Foundation ile işbirliği yaparak Web3 oyunlarını desteklemeyi planlıyor. Telos blok zinciri şirketi, Telos aracılığıyla blok zinciri altyapısı sağlayarak GameStop’un bu planını destekleyecek. Ortaklık, Telos’un GameStop’un Web3 oyun başlatma paneli Playr aracılığıyla blok zincirindeki Web3 oyunlarını birbirine bağlamasını sağlayacak. Bu işbirliği, Web3 alanında yeni kullanıcıların çekilmesine ve Web2 oyuncularını Web3’e geçiş için teşvik etmek için birçok engeli ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

GameStop, çeşitlilik üzerinde çalışan bir şirket olarak tanınırken, Telos ortaklığıyla Web3 oyunlarına yönelik çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Örneğin, geçen yıl FTX.US ile bir ortaklık kuruldu ve takas edilemez jeton (NFT) pazarına giriş yapıldı. Ayrıca ImmutableX blockchain platformunu destekleyen bir pazar ilan edildi. Bu ortaklık sayesinde, GameStop’un pazarında Web3 oyunları ve varlıkları alım satım için kullanılabilecek.

GameStop, son çeyrekte başarılı bir performans sergileyerek hedeflerini gerçekleştirdi. Şirketin hisse başına karı arttı ve bir önceki yıla göre kaybı telafi edildi. Finansal tahminlerden kaçınma eğilimini sürdüren şirket, COVID-19’un etkilerini de göz önünde bulundurarak gelecek için rehberlik yayınlamadı.

GameStop, karlılık hedeflerini sağlamak için personel gücünü azaltma yoluna gitti ve bu süreçte birkaç değişiklik yaşandı. Şirket, Telos ortaklığı gibi stratejik adımlarla gelecekte başarıya odaklanmayı sürdürüyor.

GameStop, NFT Projeleri İçin İki Kripto Şirketiyle Anlaşma Masasında •  Coinkolik