15 Ekim Koinvizyon Kaldıraçlı İşlemler ve Scalping Eğitimi

15 Ekim 2022’de Eylem Cülcüloğlu tarafndan Kaldıraçlı İşlemler ve Scalping Eğitimi gerçekleştirilecek. Eğitim Zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek ve katılım 25 kişi ile sınırlı olacak. Katılımcılar sesli olarak sorularını sorabilecekler. Eğitime katılanlar 1 aylık deneme VIP üyeliği kazanacak ve Koinvizyon Matrix Premium yazılımından 1 ay ücretsiz yararlanacak.

VIP grubu sınırlı sayıda üyeye açık özel bir gruptur. Gruba kişiler mülakatla alınmaktadır. Eğitimden faydalananlar bir aylık deneme VIP üyeliği hakkı kazanacaktır. Deneme sürecinde mülakat yapılacaktır. Mülakatta uygun görünen üyeler VIP gruba devam edebileceklerdir. VIP grupta Eylem Cülcüloğlu gruba özel teknik analiz ve sinyal paylaşımları yapmaktadır. Grup üyelerinin sorularını yanıtlamaktadır. Ayrıca haftalık soru-cevaplı periyodik canlı toplantılar yapılmaktadır.

Eğitim tarihi: 15 Ekim 2022 – 14:00 – 18:00

Eğitim içeriği:

  • Kaldıraçlı İşlemler İçin Uygun İndikatörler
  • Koinvizyon Matrix
  • Tom Demark Sinyal Sistemi
  • Bitmex Kullanım Eğitimi
  • Binance Futures Kullanım Eğitimi
  • Uygulamalı Scalping
  • Soru – Cevap

Eğitim ücreti: 2000 TL (KDV dahil)

Eğitim alanlar 1 ay Boyunca 1000 TL değerindeki Koinvizyon Matrix Premium Yazılımından yararlanabilecekler.

Koinvizyon Matrix Premium Yazılımı aşağıdakileri içermektedir:

-Koinvizyon Matrix Erişimi

Koinvizyon İndikatörünün ürettiği sinyalleri tüm koinler için tek tabloda gösteren Koinvizyon Matrix, altcoin fırsatlarını yakalamada büyük avantaj sunuyor.

-Koinvizyon İndikatörüne Erişim

Botun algoritmasını kullanan al-sat sinyalleri üreten indikatöre erişiminiz oluyor ve bu indikatörü istediğiniz koinde veya finansal enstrümanda kullanabilirsiniz.

-Tom Demark Sinyal Sistemi

Tom Demark’a göre koinler, forex, Nasdaq ve endeksler için al-sat sinyalleri üreten sisteme erişiminiz oluyor.

-Özel Eğitim Videoları

Eylem Cülcüloğlu’nun hazırladığı özel trading eğitimi videolarına erişiminiz oluyor.

Analizler ve sinyaller yatırım tavsiyesi değildir. Eğitimlerde, VIP üyelikte ve yazılımlarda hiç bir şekilde kar/kazanç garantisi verilmemektedir. Koinvizyon Matrix çok riskli bir araçtır. Yatırdığınız paranın tamamını kaybedebilirsiniz. Eğitimlerde ücret iadesi yoktur. Fiyatlara KDV dahildir. Elektronik faturanız email adresinize gönderilir.

Eğitim için buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt 25 kişi ile sınırlıdır. 25 kişiye ulaşınca sistem yeni kayda izin vermeyecektir:

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı kayit-ol-buton-02-01.png

Detaylı bilgi için: +90 212 706 1546