Arkadaşını FTX TR’ye Getir Sen 100TRY Kazan Arkadaşın 150TRY Kazansın!

FTX TR’nin TRX/USD, TRX/USDT, TRX/BTC, TRX/TRY, BTT/USD listelemesini kutlamak amacıyla, FTX TR ve Tron ekibinin iş birliğinde 2.500.000 TRY değerinde Tron dağıtılıyor.

Etkinlik Süresi: 28/06/2022 21:00 – 08/07/2022 23:59 (Türkiye saati ile)

Ödül Hesaplama Süresi: 09/07/2022 00:01 – 12/07/2022 23:59 (Türkiye saati ile)

Etkinlik Detayları:

2.500.000 TRY değerindeki TRX ödülünü paylaşmak için arkadaşına referans ol!

Etkinlikte, eski ve yeni kayıt yaptıracak tüm FTX TR kullanıcıları için 2.500.000 TRY değerinde TRX ödül havuzu bulunmaktadır. Ödül havuzundan hak kazanmak için kullanıcıların 2 basit görevi tamamlaması gerekir.

Yeni Kullanıcılar:

Görev 1: FTX TR’ye bu linke tıklayarak üye olun ve KYC (Kimlik doğrulama) işleminizi tamamlayın,

Görev 2: Etkinlik süresi boyunca TRX/TRY işlem çiftinde 100 TRY veya daha fazla alım veya satım işlemi yapın.

Belirtilen 2 Görevi tamamlayan yeni kullanıcılar, 150 TRY ödül kazanacaktır.

Eski ve Yeni Tüm Kullanıcılar:

Görev 1: FTX TR’ye arkadaşlarınızı referans kodunuz ile davet edin

Etkinlik süresi boyunca davet ettiğiniz ve etkinlik süresince 2 görevi tamamlayan her arkadaşınız için 100 TRY ödül kazanın.

Ödüller:

  • Yukarıdaki iki görevi de tamamlayan yeni kullanıcılara 150 TRY değerinde TRX verilecektir.
  • Kazananlar, ilk gelen önceliği alır esasına göre toplamda 100 TRY’yi aşan ilk TRX alış/satış işleminin zamanı baz alınarak belirlenecek olup, ödül havuzu bitene kadar etkinlik devam edecektir.

Daha önce üye olmuş fakat kimlik doğrulamasını tamamlamamış kullanıcılar, kampanya sürecinde kimlik doğrulamalarını tamamlamaları ve TRX/TRY işlem çiftinde 100 TRY veya daha fazla alım veya satım işlemi yapmaları halinde 150 TRY değerinde ödüle hak kazanacaktır.

Tron (TRX) Nedir?

Tron (TRX), üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar, protokoller, platformlar oluşturabilen ve medya içeriği paylaşılabilen popüler bir blok zinciri tabanlı işletim sistemidir. Platformun yerel token’ı olan TRX’in amacı, Tron Protokolü’ndeki işletim yazılımının belirli özelliklerine erişim sağlamaktır.

Başlangıçta TRX, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen ERC-20 tabanlı bir token’dı. Ancak 2018’de kendi blok zinciri ile kendi coin’lerine sahip olmak için ayrıldılar. Aynı yıl Tron, internetin en büyük merkeziyetsiz dosya paylaşım sitesi olan BitTorrent’i (BTT) satın aldı ve bu, internette bir medya oyun alanı yaratma yolculuklarına hızlı bir adım oldu.

Şartlar ve Koşullar:

  • FTX TR, dağıtım sürecindeki TRX/TRY işlem çiftinin fiyatını baz alarak ödül dağıtımı yapacaktır.
  • FTX TR, ödülleri Ödül Hesaplama Süresi’nden sonra 7 gün içinde ödül kazanan FTX TR hesaplarına dağıtacaktır.
  • Ödül dağıtımında, 28/06/2022 saat 00:01 (Türkiye saati ile)’den sonra kayıt olan kullanıcılar dikkate alınacaktır.
  • Dönüştür bölümünden yapılan işlemler dikkate alınmayacaktır. 
  • FTX TR, çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışanları, kendi kendine işlem yapanları, yasadışı şekilde kayıt olan hesapları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  • FTX TR, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda ya da herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın etkinliği değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Henüz FTX TR’ye kayıt olmadıysanız, buraya tıklayarak hesap oluşturabilir, kampanyaya katılabilir ve FTX TR’nin sunmuş olduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Risk uyarısı: Kripto para alım satım işlemleri yüksek risk ve volatilite içerir. Tüm yatırımlarınızı dikkat ederek yapmanızı rica ederiz. FTX TR, yaptığınız alım-satım işlemlerinden kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu tutulamaz.