CNBC’den İlginç Açıklama ‘’Evi, Arabayı hatta Çocuğunuzu Satın ve Litecoin Alın’’

CNBC dünyanın en çok izlenen ekonomi kanallarından birisi ve bu kanalda dün yayınlanan Fast Money programında ilginç açıklamalar yapıldı. Bu programda kripto paralar ile ilgili değerlendirmeler yapılmakta ve bu haftanın konusu da Litecoin oldu. Programın sunucusunun yaptığı değerlendirmeler ve açıklamalar ise Twitter ve kripto para gündeminin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Sunucunun yaptığı açıklamaya göre Litecoin yılbaşından bu yana bir yükselişe geçti ve bu yükseliş durmayacak. Bir bahis açarmış gibi konuşan sunucu ‘’Evi, arabayı hatta çocuğunuzu satın ve Litecoin alın’’ dedi. Bu açıklamadan anlaşıldığı gibi Litecoin bu yıl gösterdiği gelişme ile birlikte Bitcoinden sonra en çok kazandıran kripto para olmayı başardı.

Sunucunun yaptığı bu açıklamaların Twitter de gündem olması da Litecoin tarafından değerlendirildi ve yapılan açıklamanın capsi de Litecoin resmi hesabından yayınlandı. Bitcoinden sonra Litecoinin de bu şekilde yatırımcılarına kazanç getiriyor olması ile kripto paraya karşı olan ön yargıların azalmasını sağlamaktadır.