Kripto Para Borsası Olan Binance, Cred İle Ortak Oldu

Cointelegraph’ta verilen haberde kripto para borsası Binance hizmetlerini ekosistemine getirmek için kripto para borç verme platformu Cred ile ortaklık başlattı. Bu anlaşmaya göre Cred, ERC-20 LBA jetonlarının bir bölümünü BinanceChaine’e geçirecek ve bunun sonunda da Binance için resmi borç verme platformu olacak.

Binance’nin büyüme sorumlusu olan Ted Lin, BinanceChain ile 1 saniyelik blok zamanı var ve Cred kullanıcıları işlemlerini verimli, hızlı ve kolay olacağını belirtti. LBA tokenle ilgilenen kişilerin daha iyi faiz oranları alabilecekler. Cred lisanslı borç veren önemli firmalar tarafından destekleniyor.

Ekim ayında da BigFour denetim firması Cred ile ortaklık kurmuş ve dolar destekli tahvillerinin piyasaya sürülmesinde bu şirketten teknoloji uzmanlığı almaya başlamıştı.  Bu ortaklığın da yatırımcılara güven vermek ve kripto para borsalarının güçlendirilmesi amacıyla kurulduğu belirtilmişti. Kiripto paraların gelişimi için kurulan bu ortaklıklar büyük önem taşımakta. Kripto paraya yatırım yapmayı düşünen kişiler içinde bir güven ortamı oluşturmakta.