Binance 500 Dolarlık BNB Ödülü Verecek

En büyük kripto para borsaları arasında olan Binance hazırladığı yarışma ile 500 dolarlık BNB dağıtıyor. Yarışmaya katılmak oldukça basit bunun için BNB logosonu kendi tarzınız ile yansıtmanız. Bu logoyu kendi tarzınız ile yeniden oluşturarak resmini ya da videosunu çekerek bunu facebook, twitter ve instagramda Mybinance hastagı ile yayınlamanız yeterli olmaktadır.

Binance bu yarışma da birinci olan kişiye 250 dolarlık BNB, ikinciye ve üçüncüye 100 dolarlık BNB ve en yaratıcı logoya da 50 dolarlık BNB verecek. Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin elini çabuk tutması gerekiyor çünkü 6 Nisan 2019 da başladı ve 15 Nisan 2019 da bitecek. Şimdiden pek çok yaratıcı çalışmanın sosyal medyada paylaşıldığı görülmekte ve yarışmaya katılımın yüksek olacağı ön görülmekte.

Yarışmada dereceye giren kişilerin seçimini ise twitter kullanıcıları ve Binance Angelleri tarafından seçilecek. En yaratıcı olan logoyu ise Binance çalışanları belirleyecek ve seçimlerin tamamlanmasının ardından da 7 gün içinde ödüller sahiplerine dağıtılacak. Sizde Binancenin açtığı bu yarışmaya katılarak yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.