BitTürk Android ve İOS Uygulamalarını Yayınladı

Türkiye’nin en büyük kripto para şirketleri arasında olan BitTürk, kullanıcı taleplerine cevap vermek için kendini geliştirmeye devam ediyor. En yoğun istekler arasında olan mobil uygulama sorunu, sonunda çözüme kavuştu. Android ve İOS platformları için mobil uygulamayı yayınlayan BitTürk, uygulamayı indiren ve kullananlara anında 10 TL hediye ediyor. Böylece yatırımcı odaklı olduğunu kanıtlayan BitTürk, bu gelişmeyle taleplerini arttıracak gibi gözüküyor.

BitTürk, biliyoruz ki 2017 yılından beri kesintisiz bir hizmet veriyor. Kesintisiz bir kripto para platformu sunmayı hedef alan şirket, yeni ürün ve hizmetlerini gün geçtikçe arttırıyor. BitTürk’ün yapmış olduğu açıklamanın detaylarına göre bu kampanyaya katılım göstermek için Android veya iOS uygulamalarını indirip “Kupon Kodu” bölümünden “Android” veya “iPhone” yazmanız gerekiyor ve bu adımdan sonra ise 10 TL hesabınıza hemen tanımlanıyor.

Tüm bunlara ek olarak BitTürk yeni kampanya ve gelişme haberlerini de sosyal medya hesapları üzerinden duyurmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarını takip eden kullanıcılar, anında kampanyalara ve indirimlere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Uygulamayı tüm Android ve İOS marketleri üzerinde sorunsuz olarak indirebilirsiniz.