Bitwise CEO’sundan Kurumsal Yatırımcılara: Bitcoin’de Çok Yıllı Boğa Piyasası Başlıyor!

Bitwise CEO’su Matt Hougan, dünya çapında en büyük kripto endeks fon yöneticisi olarak, uzun zamandır beklenen kurumsal ilgi dalgasıyla beslenen çok yıllı bir boğa piyasasının şimdi başladığını belirtiyor. Bloomberg ile yaptığı bir röportajda Hougan, kripto fiyatlarının artan düzenleyici inceleme karşısında inanılmaz bir direnç gösterdiğini ifade ediyor. Ayrıca, BlackRock’ın Bitcoin’e olan ilgisinin, yeni boğa piyasası koşulları için olumlu bir işaret olduğunu vurguluyor. CEO’ya göre, dünya çapındaki en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock’ın Bitcoin’in önemini kabul etmesi, kurumsal yatırımcıların gelecek beş ila on yıl boyunca sahip olmak isteyeceği bir varlık olduğunu gösteriyor. Hougan, bu durumu “kriptonun ana akım çağı” olarak nitelendirerek, şu anda çok yıllı bir boğa piyasasının başladığını düşündüğünü belirtiyor.

CEO ayrıca, sadece varlık fiyatlarındaki artışın ötesinde yeni bir büyüme dönemi beklediğini dile getiriyor. Kripto şirketlerinin halka arz edilmesinde büyük bir dalganın yaşanacağını öngören Hougan, kripto altyapı şirketlerinin yükselişte olduğunu ve bu sektörde büyük bir büyüme göreceğimizi söylüyor. Ayrıca, kripto hisse senetlerinin de çiçek açma aşamasında olduğunu ve hisse senetlerine yatırım yapmanın kripto varlık fiyatlarından daha iyi performans sağlayabileceğini ifade ediyor. Hougan’a göre, kripto hisse senetleri endeksi bu yıl %100’den fazla bir artış gösterdi ve bu sektörün hızla büyüdüğünü düşünüyor. Sonuç olarak, Hougan kripto endüstrisi için heyecan verici bir dönem öngörüyor ve kripto hisse senetlerinin yanı sıra kripto varlıklarının da daha da yükselmesini bekliyor.

Kripto hisse senetleri, dijital varlık piyasalarına veya dağıtılmış defter teknolojisine yüksek oranda maruz kalan hisse senetleridir.

What are Bitwise Operator - Operators and Expression - C Programming -  YouTube