Dünyanın En Popüler Cüzdan Sağlayıcısından Kripto Para Borsası Atağı

Dünyanın en popüler kripto para cüzdanının geliştiricisi ve kurucu lideri olan Blockhain, The PIT adını verdiği yeni borsasını herkese tanıttı. Borsaya
https://pit.blockchain.com/ adresi üzerinden sorunsuz olarak ulaşılacak. Şirketin uzmancoin ile paylaştığı habere göre, kurumsal sistemler ile aynı alt yapıya sahip olan sistemde işlemlerin gerçekleştirilme süresi mikro saniyeler ile ölçülür hızda olacak ve inanılmaz bir özelliğe sahip olacak. Ayrıca The PIT, likidite konusunda da rakiplerinden bir adım önde olacak.

Blockhain uzun süreli Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olan “Mercury” eşleştirme mekanizması aracılığı ile işlemlerin süregelen borsalara göre çok daha hızlı ilerleyeceğini, böylece kullanıcıların borsalardaki gecikme ve likidite sıkıntıları sebebinden dolayı işlem yaparken zarar olasılığını en aza indirgenecek olacağını iddia ediyor.200’den fazla ülke üzerinden sorunsuz olarak kullanılacak olan borsada ilk etapta 26 işlem çifti sizleri bekliyor olacak.

Buna ek olarak borsa dünya çapındaki bankalar ile anlaşma yaparak para çekme/yatırma işlemlerinin de USD, EUR ve GBP olarak kolay bir şekilde yapılması sağlanacak. Borsa üzerinde BTC, ETH, BCH, LTC, USDT ve PAX gibi büyük kripto paralar başta olmak üzere tüm kripto paralar belirli aralıklar halinde borsaya eklenecek. Ayrıca tanıtım faaliyetleri süresinde bir kampanya başlatacak olan şirket ilk 10.000 kullanıcısından 30 gün boyunca herhangi bir işlem ücreti almadan alım satım yapmalarına olanak sunacak.