Türkiye’de Kripto Para Ödülü Olan Golf Turnuvası Düzenleniyor

Yaklaşık 9 ay önce kripto para dünyasına hızlıca bir giriş yapan, kripto para borsası Bitci.com sporseverleri bir araya getirerek harika bir organizasyona kapılarını açacak. 16 ile 17 Ağustos tarihleri arasında Çağdaş Holding ve SwissHotel Resort Bodrum Beach destekleriyle Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenecek olan Bitci.com Bodrum Golf Cup’a Türkiye’nin farklı bölgelerinden çok sayıda golf sever katılacak.

İki gün sürecek olan bir harika organizasyon ödül sistemiyle de Türkiye’de bir ilk olacak gibi görünüyor. Bitci.com Bodrum Golf Cup turnuvasında sıralamaya girecek olan isimler ödüllerini kripto para olarak alacak. Ödül kazanan tüm sporcular kazandıkları bu kripto paralar ile ilgili işlemleri Bitci.com üzerinden yapabilecek.

Konuyla ilgili olarak detaylı açıklamalar yapan Bitci.com kurucu lideri Burak Çağdaş Çağlar, bugüne kadar hayata geçirdikleri uygulamalar ile ilklere imza attıklarını ve kripto para sektöründe ses getirdiklerini vurguladı. “Yapacağımız ilklerden bir tanesi de bu turnuva oldu. Daha önce kripto para ödüllü herhangi bir yarışma düzenlenmemişti. Aynı zamanda sporu da desteklediğimizi bir kez daha gösterdik. İlerleyen zamanlarda bu gibi farklı uygulamalarımız olacak.” dedi.