Ünlü Borsa İlk Kripto Kredi Kartını Tanıttı!

LBank, 2023 üçüncü çeyrekte piyasaya süreceği ilk kripto kredini kartını resmen duyurdu. Bu duyuruya göre, LBank ilk sınırsız kripto kredi kartını piyasaya sürerek kripto para ödemelerindeki engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kullanıcılar, sanal ve fiziksel olarak LBank kartıyla ödeme yapabilecekler ve kripto para birimiyle herhangi bir tüketici ödemesi yapabilecekler. Ayrıca, yerel nakit çekme işlemlerini de destekleyecekler.

LBank’ın yaklaşık 9 milyon kullanıcısının bu kartı 2023’ün üçüncü çeyreğinde kullanmaya başlaması bekleniyor. Borsanın VIP kullanıcılarına özel erken erişim hakkı verilecek. Kredi kartı, LBank kullanıcılarının dijital varlıklarına bağlanacak ve çeşitli ödeme platformlarında kullanılabilecek. Kullanıcılar kartı aldıktan sonra her şarj ve tüketim kaydını ayrıntılı olarak görüntüleyebilecekler ve finansal durumlarını takip edebilecekler. LBank kullanıcıları bu kartı kullanarak varlıklarını borsa içinde tüketebilecekler ve fiat para birimi cinsinden çekme seçeneğine sahip olacaklar. Kartın tüketim ve para çekme sınırlamaları olmayacak.

LBank’ın teknik ekibi, kartın kullanıma sunulma tarihi yaklaştıkça ödeme seçenekleri hakkında daha ayrıntılı bilgilerin duyurulacağını belirtti. Şu anda LBank kullanıcıları, kredi kartını borsanın web sitesinden sipariş verebilirler. Kart farklı seçeneklerle birlikte, metal versiyonu da dahil olmak üzere sunulmaktadır. Belirli kullanıcılar, özel olarak sunulan VIP sürümüyle kullanıldığında %2’ye kadar geri ödeme sağlayabilirler.

LBank, 2015 yılında kurulan ve dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan bir platformdur. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 9 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para biriminin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan son teknoloji bir platformdur.

LBank Exchange,personel alımına devam ediyor - Parafesör