Eylem Hocadan Tasvsiyeler: Yüksek Kaldıraçtan Uzak Durun!

Kripto piyasalarının spekülasyonlara maruz kalması ve piyasada ki her türlü olaylardan etkilenebiliyor olması trade işlemlerinizde olası kötü senaryoya hazırlıklı olunması gerekmektedir.

Kripto piyasalarında uzun soluklu var olmak ve kazanç elde edebilmek için, varsayımlarsan çok teknik analiz ve dünyadaki gelişmeleri göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Sermayenizi kaybetmeden uzun vadeli kazanç sağlamak için yüksek kaldıraçlı işlemelerde uzak durmak ve riskini alabileceğiniz kadar kaldıraç hesabı yapmanız maddi ve manevi ruh sağlığınız için gerekmektedir.

Giriş fiyatınız ne kadar uygun yerlerde de olsada, tahmin edilemeyen dump ve pumplarda oyun dışı kalmamak için yüksek kaldıraçlarla uzak durulması gerekmektedir.

Yüksek risk alarak yapılan tradeler kumardan farksız olduğu gibi bir anda likidite olsa şansınızı artırmakta ve paranızın buhar olma olasılığını artırmaktadır.

Kripto maduru olmamak için düşük kaldıraçla uzun vadede kar elde etmeyi hedefleyen stratejiyle oyun dışı kalmamayı hedefleyin.