Bayebit’ten 4 Yeni Kripto Para

Türkiye’nin hızlı büyüyen ve en büyük kripto para borsaları arasında olan Bayebit’ten dört yeni bir kripto para haberi daha geliyor. Şirket kısa bir zaman sonra bünyesine 4 yeni kripto para daha ekleyecek. Borsada artık Basic Attention Token (BAT), OmiseGo (OMG), Hydro (HYDRO) ve Dash (DASH) işlemleri yapılabiliyor. Bu kirpto paraların tamamı Türk Lirası ile işlem görmekte. Türk Lirası cinsinden işlem görecek olan Hydro, aynı zaman Türkiye borsalarında ilk kez görülecek.

Listelemekte olduğu kripto para sayısını günden güne arttırmaya devam eden Bayebit, ayrıca bunların dışında 35 kripto parayı kredi kartı ile alma imkanını yatırımcılarına veriyor. Yeni eklenmiş olan kripto paralardan OMG, DASH ve BAT da kredi kartı ile satın alınabilmekte. Kredi kartı ile Bitcoin ve alternatif kripto para almak için market.bayebit.com adresine girilmesi gerekiyor.

Bayebit’in borsa bölümünde ise 14 farklı kripto para yatırımcılara sunuluyor. Yeni eklenen kripto paralar ile ilgili işlemler artık aktif. Yani siteye girildiği zaman tüm kripto paralar ile kredi kartı ile işlemler yapılabilir.