Bitcoin 5,800 Dolar Seviyesine Ulaştı? Yeni Bir Ralli Başlangıcı Mı?

Sadece üç gün içinde, Bitcoin fiyatı 5.850 $ ‘dan 6.500 $’ a yükseldi. Son günlerde, Bitcoin’in yeni momentumunun, jetonların ve küçük market bono kriptolarının kurulmasıyla takip edildi.

Piyasa Düşük Noktasına Ulaştı Mı?

Bitcoin değerinde bir başka keskin düşüş belirgin yatırımcılar böyle BitMEX CEO’su Arthur Hayes ve Susquehanna Dijital Varlık Kurşun Bart Smit beklentilerine rağmen, kripto para ve piyasa stabilize ve sonunda düşük bir noktaya ulaştı.

Hayes ve Smith Hem onlar stabilize olarak, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanı başlatılır orta vadeli bir ralli öncesinde bir başka düzeltme karşı karşıya olduğunu geçen hafta iddia ve sonraki boğa ralli başlatmak için bir temel teşkil etmelidir.

Temmuz ve Ağustos aylarından beri, Ontology, VeChain ve ICON dahil olmak üzere çoğu simge, Bitcoin’e göre yaklaşık yüzde 80 oranında düştü. Nedeniyle istikrarsızlık ve kamu cryptocurrency piyasa yatırımcılarının oynaklık yüksek getiri ile yüksek riskli iş yatırım yapmaya isteksiz.

Son üç günde, eğilim tersine döndü. Temmuz ve Ağustos aylarında Bitcoin ve ABD doları düşük performans gösteren eterne bazlı belirteçler, 48 saat içinde büyük kazançlar elde etti. Bitcoin’e karşı% 50-90 oranında kayıpla uğraşan Nano, ontoloji, VeChain, Aion, Nebel, Pundi X ve Waltonchain markaları, kısa bir süre içinde Bitcoin’e göre yüzde 20 ila 50 oranında bir artış kaydetti.

Yatırımcıların büyük kripto paralarını belirlemeye başladıkları göz önüne alındığında, bireysel yatırımcıların daha fazla risk almaya başladıkları söylenebilir. Saygın bir yatırımcı ve analist olan Smith, ABD pazarlarında bir Bitcoin Borsa Yatırım Notunun (ETN) piyasaya sürülmesinin önümüzdeki aylarda yeni yatırımcıları çekeceğini düşünüyor.

Başka Bir Düzeltme Mi?

Bitcoin sonra kripto-pazar değerlendirmesi tekrar 7000 $ işareti ve Şubat, Nisan ve Haziran aylarında olduğu gibi belirteç saçma rekor kısa vadeli karlar üstünde bir ivme bulduğu yine de mümkündür. Ancak kısa vadede, en azından önümüzdeki haftalarda, piyasa çok iyimser ve yatırımcılar yüksek riskli varlıkların ticaretini yapmaya başladılar ve yatırımcıların varlık sınıfında artan güvenlerini yansıttılar.