JPMorgan Dijital Tokenlarla İlk Teminat Uzlaşmasını Başlatıyor!

BlackRock, para piyasası fon hisselerini Barclays Plc için dijital tokenlara dönüştürme amacıyla Tokenize Teminat Ağı (TCN) kullanıyor.

JPMorgan’ın JPM Coin’i, toptan müşteriler için dolar ve euro ödemelerini kolaylaştıran bir blockchain sistemi aracılığıyla kullanılıyor. Bu piyasada büyük getiriler mümkün! Sınırlı bir süre için, genellikle ayda 47 ABD Doları tutarındaki Benzinga Insider Raporuna yalnızca 0,99 ABD Doları karşılığında erişebilirsiniz! Son derece düşük değerli hisse senedi alımlarını hızla yükselmeden önce keşfedin! Zaman daralıyor, hızlı davranın ve bu inanılmaz indirimle gelecekteki servetinizi güvence altına alın!

Blockchain teknolojisi kullanılarak ilk teminat anlaşması başlatıldı.

Bankanın Tokenize Teminat Ağı (TCN), BlackRock Inc.’in işlemlerini kolaylaştırdı, para piyasası fonlarının hisselerini dijital tokenlara dönüştürme konusunda. Bu tokenlar daha sonra Barclays Plc’ye devredildi.

Bloomberg’in haberine göre, JPMorgan’ın Onyx Digital Assets başkanı Tyrone Lobban’a göre, iki kuruluş arasındaki tezgah üstü türevler anlaşması için teminat görevi görüyor.

Kripto sektörü gelişirken, blockchain teknolojisinin bu tür çığır açan uygulamaları, 14 Kasım’da yapılacak Benzinga’nın Dijital Varlıkların Geleceği konferansında odak noktası olması bekleniyor. Etkinlik, dijital para birimlerinin dönüştürücü potansiyelini ve sektördeki yenilikleri ele alacak.

Blockchain teknolojisi neredeyse on yıldır Wall Street’in radarında olmasına rağmen, ticari uygulamaları sınırlı kalmış ve bu da bazı insanların finans sektöründeki uygulanabilirliğini sorgulamasına yol açmıştır. Ancak Lobban, JPMorgan’ın Onyx Digital Assets ağının, geleneksel yöntemlerin bir gün sürebileceği durumları neredeyse anında teminat hareketine dönüştürdüğünü vurguladı.

First Republic Bank, JPMorgan'a devrediliyor - Nasıl Bir Ekonomi