Kurumsal Şirket Binance’den 15 Milyon Dolarlık Altcoin Aldı!

Kurumsal kripto platformu FalconX, özellikle Binance’den topladığı bir kripto parayla büyük bir dikkat çekti. Kurumsal yatırımcılara yönelik kripto para alım-satım hizmeti sunan FalconX, Binance üzerinden Lido Finance (LDO) adlı kripto parayı toplamaya devam ediyor. Lookonchain adlı on-chain analiz platformunun 17 Ekim tarihli paylaşımına göre, FalconX, 4 milyon dolar değerinde 2,5 milyon LDO daha satın almıştır.

Son 9 günde Binance’den gerçekleştirdiği büyük alımlarla dikkat çeken FalconX, şu an itibariyle toplamda 14,7 milyon dolar değerinde ve 9,18 milyon LDO biriktirmiştir.

Bu alımlar parça parça yapılmış olup, tüm bu varlıklar FalconX’in “0x115…4101” adlı cüzdanını son hedef olarak kullanmıştır. Söz konusu cüzdan adresi, şu anda 17 milyon dolarlık değeriyle LDO’yu birinci sıraya yerleştirmektedir.

Cüzdanda, 8 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH), 6,7 milyon dolar değerinde Tether (USDT), 5,4 milyon dolar değerinde USD Coin (USDC) ve toplamda yaklaşık 5 milyon dolar değerinde Vega Protocol (VEGA), Maker (MKR), Chainlink (LINK) ve Aragon (ANT) gibi diğer varlıklar da bulunmaktadır.

Binance, Birleşik Krallık'tan yeni kullanıcı kabulünü durduruyor - Dünya  Gazetesi