Messi’nin Gizli Çevre Projesi Sızdı mı?

Dünyaca ünlü futbolcu Leo Messi’nin imzasını taşıyan her şey, efsanenin milyonlarca hayranı için otomatik olarak haber değeri kazanıyor. Metanews.com’da çıkan habere göre Messi büyük bir çevre projesine hazırlanıyor.

Metanews aşağıdaki üzerinde Messi’nin imzası bulunan Join th Planet yazan bir kutuya ulaşmış ve bu kutu büyük merak yarattı:

6 Temmuz günü Messi, Instagram’da “Bir şey üzerinde çalışıyorum” diye 33 saniyelik bir video yayınlamıştı. Videoda çevresel duyarlılığa dikkat çekiliyordu. Videonun ilerleyen kısımlarında, uzaktaki bir reklam panosunda Join the Planet yazısı gözüküyordu. Aynı yazı Messi’nin imzası bulunduğu kutuda da yer alıyor.

Google’da Join the Planet için yapılan basit bir arama, bizi PLANET adlı bir projeye götürüyor. Bu proje, bunun Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda önemli sosyal ve sürdürülebilirlik zorluklarını ele almak için blok zincirinin gücünden yararlanan küresel bir hareket olduğunu söylüyor. Ve – kutu, Messi ve proje arasındaki başka bir bağlantıda – Messi’nin videosunda kısaca gösterilen logo PLANET’inkine karşılık geliyor.

Messi ile Planet token’ın bağlantısı bakalım önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak mı.

UYARI: Düşük hacimli koinler çok risklidir. Yatırımınızın tamamını kaybedebilirsiniz. Spekülatif haberlerle yükselen koinlerde çok dikkatli olunuz. Yatırım kararlarınızı sadece kendiniz alınız.