Ripple 105 Milyon XRP Sattı!

Blockchain şirketi Ripple, XRP fiyatının yükselişi sırasında büyük bir XRP transferi gerçekleştirdi. Whale Alert tarafından yayınlanan verilere göre, son 14 saat içinde San Francisco merkezli Ripple Labs, bilinmeyen bir cüzdana yaklaşık 80 milyon XRP transfer etti. Ayrıca, anonim bir adresten Bitstamp borsasına 30 milyon XRP gönderildi. Ripple toplamda 105 milyon XRP transfer etti.

XRP odaklı analiz platformu Bithomp’un verileri, ikinci işlemin de Ripple ile ilişkili bir cüzdan tarafından başlatıldığını gösteriyor, bu da Ripple’ın Bitstamp’ta satmak üzere büyük miktarda kripto gönderdiğini işaret ediyor. Bu iki transfer, toplamda 105 milyon XRP veya 52,8 milyon dolar değerinde XRP coin anlamına geliyor.

Bithomp’un verilerine göre, 75 milyon XRP Ripple tarafından bir cüzdana transfer edildi ve ardından 46 milyon XRP anonim bir adrese gönderildi. Bu işlem, OTC ticareti veya Ripple tarafından yapılan fonların yeniden dağıtımı gibi görünüyor.

Hafta sonunda, Ripple’ın bilinmeyen bir adresten 100 milyon XRP aldığı belirtildi. Bu adresin Kanadalı SideShift kripto borsasına ait olduğu ortaya çıktı. Ancak bu transferin nedeni hakkında bilgi bulunmuyor.

Pazartesi gününden bu yana, XRP’nin fiyatı yüzde 4,38 oranında artış gösterdi. Bugün yaşanan küçük bir düşüşün ardından, coin’in fiyatı tekrar yükseldi ve genel olarak yüzde 3,96’lık bir artış gösterdi. Bu yazının kaleme alındığı sırada XRP, Bitstamp borsasında 0,50896 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Yatırımcılar Haftada 1,6 Milyar Dolarlık XRP Yatırımı Yaptı ! – KoinVizyon