Binance 3000 Kişiye 20 Dolar Ödül Verdi

Dünyanın en büyük kripto para borsaları içerisinde yer alan ve kendini sürekli geliştiren Binance, Binance Launchpad’de satılan son proje olan Matic Network işbirliği ile bir ödül programını hayata geçirmişti. Bugünden itibaren 4 Mayıs saat 11.00’a kadar geçerli olan program detaylarında, 30 bin kişiye toplam 60 bin dolar değerinde hediye verilecek.

Açıklamaya detaylarına baktığımız aman ödül, App Store ve Google Play’de yer alan Matic Wallet uygulamasını cep telefonlarına veya cihazlarına indiren ve ücretsiz MTEST test ağı token’larını kullanarak basit bir para transfer işlemi gerçekleştirmiş olan tüm kullanıcılar arasından çekiliş yardımı ile 3000 kişiye verilecek. Her bir kazanan, 20 dolar değerinde MATIC token’ı ödül olarak alacak ve istediği cüzdana taşıyabilecek.

Programa katılım sağlamak ve ödül fırsatından yararlanmak için Matic Wallet’ı indirdikten sonra Binance’teki aktivite sayfasında bulunmakta olan kodu ya da Binance Referral ID’nizi girmeniz isteniyor. Bu aşamaları geçtikten sonra yapılan çekiliş sonucunda kazanan isimlere tokenleri gönderilecek. Son katılım tarihi 4 Mayıs 2019 olarak belirlendi ve Türkiye saatiyle 11.00’da son bulacak.