Binance’nin Yeni CEO’su Richard Teng’den İlk Açıklama!

Binance’in yeni CEO’su olan Richard Teng, ABD Adalet Bakanlığı’nın bir konuşması sırasında ilk kez yeni bir paylaşım gerçekleştirdi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in önceki CEO’su Changpeng Zhao’nun ardından yeni CEO olarak atanan Richard Teng, şirketin geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunduğu resmi X hesabından konuştu.

İşte CZ tarafından seçilen yeni CEO’nun yapmış olduğu açıklamanın tam metni:

“Binance’in yeni CEO’su olarak göreve gelmekten onur ve gurur duyuyorum. Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsasını işletiyoruz. 150 milyon kullanıcımızın ve binlerce çalışanımızın bize duyduğu güven, ciddiye aldığım ve değer verdiğim bir sorumluluktur.

CZ’nin ve liderlik ekibimizin desteğiyle, temel misyonumuz olan parasal özgürlüğe ulaşırken hissedarlarımızın beklentilerini karşılamaya ve aşmaya devam edebilmemiz için bu rolü kabul ettim.

Bugün üzerinde durduğumuz Binance’in temelleri her zamankinden daha güçlü. Parlak bir gelecek sağlamak amacıyla, finansal hizmetler ve düzenleyici deneyimlerimden öğrendiğim her şeyi kullanarak olağanüstü, yenilikçi ve kararlı ekibimize rehberlik etmeyi hedefliyorum.

Odak noktalarım şunlar olacak:

  1. Kullanıcıların şirketin mali gücüne, güvenliğine ve emniyetine güvenebilecekleri konusunda güvence vermek.
  2. Yüksek standartları koruyarak önemli tüketici korumalarını sağlayıp yeniliği teşvik etmek için dünya çapındaki düzenleyicilerle işbirliği yapmak.
  3. Web3’ün büyümesini ve benimsenmesini desteklemek için ortaklarla birlikte çalışmak.

Biz burada kalmaya kararlıyız. Lütfen beni destekleyin. Önümüzdeki günler için heyecanlıyım!”

Binance gets new CEO after Changpeng Zhao steps down: Who is Richard Teng?  | Mint