Çinli Dev Şirket Tencent Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

Kripto para piyasasında, ortaklıkların arttığı bir dönem yaşanıyor. Son haber ise merkezi olmayan blockchain altyapı sağlayıcısı Ankr ile Çinli dev şirket Tencent Cloud arasında gerçekleşti.

Yapılan açıklamaya göre, Ankr ve Tencent Cloud, Web3 alanında güvenilir bir altyapı sunmak amacıyla Tencent Cloud Blockchain RPC adlı yeni bir ürünü piyasaya sürmek için işbirliği yapacaklar.

Tencent Cloud, yeni ürünleri Blockchain RPC’nin hızlı ve sağlam bir blockchain düğüm altyapısı çözümü sunarak, geliştiricilerin hızla evrilen Web3 ortamında önde olmalarına yardımcı olmayı amaçladığını belirtti.

Tencent Cloud International Kıdemli Başkan Yardımcısı Poshu Yeung, “Tencent Cloud Blockchain RPC’nin piyasaya sürülmesiyle, Ankr gibi ortaklarla küresel Web3 topluluğuna olan bağlılığımızı daha da göstermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Ankr’ın Kurucu Ortağı ve CTO’su Stanley Wu ise şunları söyledi: “Tencent Cloud ile işbirliğine başlamak, Ankr için büyük bir adım ve merkezi olmayan internetin geniş web ekosistemi altyapısıyla bütünleşme yolundaki çabalarını gösteriyor. Bu, hem yeni çıkan Web3 girişimleri hem de kurumsal şirketler için blockchain uygulamalarında hızlı bir gelişme çağını başlatıyor ve işbirliği ile yenilik için yeni kapılar açıyor.”