Türkiye Pazarında Yeni Bir Kripto Para

Onlarca farklı Blockchain projesi ile adını duyuran TokenSuite Türkiye Pazarında ses getirecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Türk katılımcıların yakından tanıdığı platform üzerinde Bitcoin, Ethereum ve döviz fiyatları yakinen takip edilebiliyordu. Ayrıca TokenSuit’in aracılık ettiği bu Kriptopara .com sistemi üzerinden Türk Lirası da onlarca farklı değere dönüştürülebiliyor.

Kriptopara.com 0latformuna sahip olan Tokensuite yönetiminden açıklama geldi. Sistemin CEO’su Ömer Horzum yaptığı açıklamada sistemin alıcısının çok olduğunu ancak şu an için herhangi bir satış işlemi düşünmediklerini vurguladı. Amaçlarının kripto para sektörüne katkı sağlamak olduğunu da sözlerine ekledi. Üstelik bu anaç uğruna gelecek dönemde pek çok yenilikle gündeme geleceklerinin de altını çizdi.

Her geçen gün dünya üzerinde binlerce kişi kripto para yatırımı ile tanışıyor. Tabi bu da kriptopara.com platformunun daha sık kullanılmasını sağlıyor. Üstelik bu sistem üzerinde Türk kullanıcıların sıkça tercih ettiği arbitraj işlemleri de yapılıyor. Özellikle de fiyat bilgisinin kaynaktan veriliyor olması büyük bir avantaj sağlıyor.